هوش ماشین

تجربه و توان فنی ما در جهت بهینه سازی پورتفوی، استراتژی های معاملاتی و یا پیاده سازی ایده های شما توسط هوش مصنوعی و تکنیک های یادگیری ماشین در اختیار شماست.

زیر ساخت الگوریتم
زیر ساخت الگوریتم تحلیلگر امید

Algorithmic APIs

تحلیلگر امید آماده است به شما API های ترید الگوریتمی و دیتای پیشرفته ریل تایم در اختیار شما قرار می دهد. این api ها با سیستم کاربر توسط مسیج ها به OA Core متصل می شوند.

ماشین لرنینگ

ماشین لرنینگ

این سیستم ربات معامله گر را قادر می‌سازد که یاد بگیرد، استنتاج کند و در نهایت تصمیمات معاملاتی بگیرد. بهینه سازی عملکرد یک استراتژی معاملاتی بر مبنای داده‌ها و تجربیات گذشته انجام خواهد شد. تکنولوژی‌های یکپارچه سازی اطلاعات، یادگیری ماشین، شبیه سازی و تحلیل سری‌های زمانی از جمله تحلیل‌هایی است که می‌تواند روی بیگ دیتا بزند.

فیلترینگ

فیلترینگ

زیرساخت ما قادر به اسکن کلیه یهام بازار و الگوهایی است که برای انسان قابل تشخیص نمی‌باشد. این الگوها میتواند با توجه به ویژگی‌هایی که کاربر معرفی کند شناسایی می‌شوند. این الگوها می‌توانند با توجه به ویژگی‌هایی که کاربر معرفی کند شناسایی می‌شوند. این ویژگی‌ها می‌توانند روی حرکات قیمت، حجم، سابقه حقیقی و حقوقی، اطلعات فاندمنتال و ... باشد. همچنین ما می‌توانیم اندیکاتور، اکسپرت، فیلتر و استراتژی خاص شما را برنامه نویسی کنیم.

توسعه الگوریتم

توسعه الگوریتم

در حال حاضر برای حرفه‌ای شدن یک تریدر حداقل 2 سال تجربه واقعی لازم است. اما الان زیر ساخت الگوریتمی ما می‌تواند میلیون‌ها ترید تمرینی را در عرض کمتر از یک روز انجام دهد و از همه آن‌ها کسب سود کند. بعد از آن ممکن است استراتژی شما انقدر هوشمندانه شود که اصلا به ذهن انسان خطور نمی‌کند. نکته مهم این است که با تغییر ماهیت بازار، ربات به سرعت واکنش نشان داده و بسیار سریع‌تر از انسان یک استراتژی جدید تدوین می‌کند.

ما راهکارهای الگوریتمی و هوشمند را برای تغییر بیزینس شما آماده کردیم